بازگشت به صفحه قبل

طراحی سایت داینامیک

طراحي سايت دايناميک وب سايتي است که شکل آن ثابت اما محتواي آن متغير باشد و بتوان آن را با توجه به معيارهاي جستجوي مشتري تغيير داد. صفحه هاي اينگونه سايت ها از پيش وجود ندارند و به هنگام درخواست کاربر بر روي سرور ساخته مي‌شوند و به کامپيوتر کاربر فرستاده مي‌شوند. 
طراحي سايت دايناميک اين امکان را به مدير سايت ميدهد تا صفحات به نهايت زيادي داشته باشد ولي اين صفحات تا توسط کاربر درخواست نگردد ايجاد نميشود از جمله امکانات طراحي سايت دايناميک متغير بودن اطلاعات و امکان ايجاد تغييرات و حتي افزودن مطالب و صفحات جديد به وب سايت توسط مدير سايت و به آساني مي باشد.
امکان ارتباطات دوطرفه کلاينت و سرور در اين گونه سايت ها به حد عالي خود مي رسد با طراحي سايت دايناميک وب سايت شما پويا مي گردد و از سکون و رخوت خارج مي شود امروزه بيش از 90 درصد سايت ها به روش طراحي سايت دايناميک ساخته ميشوند
توجه داشته باشيد اگر به دنبال افزايش رنکينگ سايت خود هستيد يکي از مهمترين عوامل براي موتور هاي جستجوگر مانند گوگل محتواي متغير سايت شما مي باشد يعني بايستي بتوانيد مطالب جديد را به راحتي به سايت خود اضافه نمائيد توجه داشته باشيد که گوگل از سايت هاي با محتواي ثابت و تکراري متنفر است :)