نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته و نظارتی

مجموعه کارساز نت علاوه بر فعاليت در زمينه هاي تخصصي خدمات شبکه هاي کامپيوتري در نصب و راه اندازي انواع دوربين هاي مداربسته مفتخر به ارائه راهکار هاي صحيح در انجام خدمات نصب و راه اندازي دوربين هاي مدار بسته مي باشد.

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی استور

به عنوان یک توسعه دهنده اپلیکیشنهای اندروید ، حتماً میدانید که ساخت اپلیکیشن تنها نیمی از راه است. نیمه دیگر پیش روی شما انتشار برنامه در اپلیکیشن استورها و معرفی اپ خود به کاربران است.

طراحی وب سایت

موتورهاي جستجو بدون هزينه براي شما بازاريابي مي کنند فقط کافيست رباتهاي آنها وب سايت شما را پيدا کنند و از آن پس زماني که فردي به دنبال هر يک از خدمات، محصولات و يا اطلاعات ارائه شده در وب سايت شما باشد، اين موتورها فرد را به سمت وب سايت شما هدايت مي کنند. ميزان بازديد کننده هدايت شده به سايت به پارامترهاي زيادي وابسته است اما در بدترين حالت چيزي ده ها نفر در روز توسط موتورهاي جستجو به يک وب سايت هدايت مي شوند.

خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپيوتري در دنياي حاضر فقط به توانايي ارائه آن نيست بسياري از شرکتهاي کامپيوتري توانايي ارائه خدمات شبکه های کامپيوتري را دارا هستند ولي سرعت عمل پایینی دارند

ثبت دامنه و هاست

امروزه با آسان تر شدن و ارزان تر شدن دسترسی به اینترنت راه اندازی کسب و کار یا ارائه هر آنچه در نظر دارید بدون داشتن وب سایت غیر ممکن بنظر می رسد

راه اندازی کلاسهای مجازی (آنلاین)

قوی‌ترین پلتفرم ایجاد کلاس و آموزش آنلاین ویژه مدارس، دانشگاه‌ها و معلمان خصوصی